Jacek Trochimowicz – Prezes Zarządu Moto Sport Gliwice

Społecznik. Od motosportu „uzależniony” od 2001 roku. Początkowo zawodnik startujący
w popularnych KJS, a następnie sędzia i organizator tego typu imprez jako członek AMK Gliwice, a następnie Wiceprezes ds. Sportu. W międzyczasie współtwórca Sekcji Motorowej SIGNUM Sport w ramach Stowarzyszenia Gliwickiej Młodzieży SIGNUM. Od 2008 roku Prezes Moto Sport Gliwice. Posiada licencje sędziowską „I”, rajdową i wyścigową. Od 2016 roku jedna z czterech osób w województwie, które uzyskało uprawnienia instruktora w sporcie samochodowym. W stowarzyszeniu odpowiedzialny za organizację pracy zarządu oraz zarządzanie finansami organizacji.

Jacek Spentany – Wiceprezes Zarządu

Człowiek orkiestra „śląskiego motosportu”. Najprawdopodobniej też „uzależniony”. Zawodnik, sędzia, organizator. Rajdowy Wicemistrz Polski. Aktualnie Przewodniczący Okręgowej Komisji Sportów Samochodowych w Katowicach, członek Rady Zawodników. W Stowarzyszeniu odpowiedzialny za sprawy zawodnicze.

Bartłomiej Gorajczyk – Wiceprezes Zarządu

Zawodnik i sędzia. W Stowarzyszeniu odpowiedzialny za rozwój i promocję organizacji.

Marcin Magiera – Wiceprezes Zarządu

Sędzia sportu samochodowego. W Stowarzyszeniu odpowiedzialny za wyjazdy sędziów obsługujących Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. Pełni funkcje kierownicze przy obsłudze OS na RSMP. Dzięki jego zaangażowaniu w latach 2009-2010 sędziowie Moto Sport Gliwice na stałe zawitali
w obsłudze OS na terenie całego kraju.

Kacper Heine – Wiceprezes Zarządu

Sędzia sportu samochodowego. W Stowarzyszeniu odpowiedzialny za wyjazdy sędziów obsługujących imprezy na terenie Okręgu Katowickiego. Jak sam się określa człowiek „maskotka” naszej organizacji. Zawsze pozytywnie nastawiony do ludzi i sytuacji, które go spotykają. Kacpra znają wszyscy w naszym okręgu, a jeżeli wydaje im się, że tak nie jest niech lepiej sprawdzą grupę swoich znajomych na Facebooku ;)