Misja

Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice skupia w swoich szeregach osoby od wielu lat związane ze sportem motorowym. Ludzie Ci to pasjonaci w tej dziedzinie. Jednocześnie cały czas pozyskujemy nowych liderów, którzy aktywizują swoje środowiska wokół sportu.

Nasze motto:
mamy pasję, dzięki której spełniamy nasze marzenia

Misja

Misją Stowarzyszenia Moto Sport Gliwice jest ciągły rozwój organizacji poprzez udział członków stowarzyszenia w obsłudze zawodów na terenie kraju i zagranicy oraz organizację zawodów sportów motorowych różnej rangi na terenie Miasta Gliwice oraz Województwa Śląskiego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, regulaminami Polskiego Związku Motorowego, a także we współpracy z lokalnymi władzami, służbami bezpieczeństwa, a także organizacjami komercyjnymi oraz non profit.

Wizja

Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice dąży do tego, aby być najprężniejszym ośrodkiem organizacyjnym i szkoleniowym  w zakresie sportów motorowych na terenie subregionu centralnego Województwa Śląskiego.