Kurs na certyfikat i licencję rajdową RN

Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice wraz Fundacją Centrum Edukacji Motorowej i Gliwicką Szkołą Bezpiecznej Jazdy zaprasza do udziału w kursie na certyfikat i licencję rajdową RN. Kurs organizowany jest w Gliwicach w dniach 16-18 marca 2018 r. Kurs zaczynamy wykładami: w piątek o 16.00 oraz w sobotę od 8.00 do12.00, program zgodny z komunikatem GKSS PZM. Zdecydowaliśmy się na podzielenie zajęć teoretycznych na 2 tury z uwagi na komfort uczestników 8-10 godzin wykładów jest dość męczący. Na zajęciach teoretycznych doświadczeni instruktorzy – kierowcy i piloci rajdowi, w ciekawy ale
i efektywny sposób przekażą wam najważniejsze informacje z regulaminów jak i z własnego rajdowego doświadczenia. Podpowiemy jak dobrze i regulaminowo przygotować się do rajdu.
W sobotę od 12.30 zaczniemy praktycznie szkolenie . Znowu dzielimy to na 2 tury, aby naprawdę dobrze przygotować naszych uczestników. Zaczniemy od „odbioru administracyjnego” i „BK” .
W dalszej części szkolenia uczestnicy będą brali udział w rajdzie ,czyli na ustawionej trasie spotkacie wszystkie punkty trasy z ustawionymi tablicami w prawidłowych odległościach. Będziecie mieli okazje zrobić zapoznanie z trasą według książki drogowej. Karta drogowa to podstawa więc duży nacisk będziemy kładli na zapoznanie się z nią. Na trasie będą ustawione szykany wygrodzenia i „tajne znaki”. Przekażemy wam wiedzę teoretyczną ale i praktyczną zdobytą na odcinkach RSMŚL jak i RSMP. Przeprowadzimy warsztaty dla pilotów jak i dla kierowców.  Będziemy was zaskakiwać sytuacjami które mogą wydarzyć się na rajdzie i sprawdzimy waszą wiedzę.

Prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej i przesyłanie go na adres biuro@msg-rally.pl :

zgłoszenie kurs RN