Góral z MSG wygrywa w GSMP na Magurze Małastowskiej

W poprzedni weekend dotrwaliśmy do półmetka GSMP w sezonie 2015. Na starcie 7 i 8 rundy GSMP w sezonie 2015 na Wyścigu Górskim Magura Małastowska nie zabrakło naszego reprezentanta. DUBAI w nowym oklejeniu auta pokazał kunszt jazdy w wyścigach górskich. Nasz klubowy kolega w obu podjazdach treningowych był najszybszy ustanawiając nowy rekord trasy schodząc poniżej granicy 1:40. DUBAI na  podjazdach wyścigowych kręcił bardzo dobre czasy, które zapewniły mu zwycięstwa w obu podjazdach. 7 rundę GSMP wygrał z przewagą ponad 2 sekund nad drugim Andrzejem Szepieńcem. Trzeci plac wywalczył Tomasz Myszkier.

Na pierwszym niedzielnym podjeździe treningowym DUBAI był 2 zaraz za Andrzejem Szepieńcem. Drugi podjazd wyścigowy wygrał Tomasz Myszkier. Pierwszy podjazd wyścigowy 8 rundy GSMP w sezonie 2015 padł łupem Andrzeja Szepieńca, który wykręcił nowy rekord trasy poniżej 1:39. Nasz zawodnik był tym razem drugi, wyprzedzając Tomasza Myszkiera. Drugi podjazd znów wygrał Szepieniec i zaraz za nim uplasował się Tomasz Myszkier. Po obu podjazdach zwycięzcą 8 Rudny na Magurze został Andrzej szepieniec. Na „srebnrym” stopniu podium zakończył rywalizację DUBAI, a na 3 miejsce wjechał Tomasz Myszkier. Po obu rundach na Magurze Małastowskiej DUBAI wyjeżdża jako lider mistrzostw w tym sezonie umacniając swoją pozycję lidera. Naszemu koledze gratulujemy!

GSMP Magura Małastowska | DUBAI | Mitsubishi Lancer Evo 9 [MotoRecords.pl]