eSKY Rally Team po pierwszym dniu na 5. pozycji!

Niezwykle gorący oraz trudny pierwszy etap Rajdu Rzeszowskiego składający się z pięciu odcinków specjalnych okazał się udany dla załogi eSKY.pl Rally Team, która w piątkowy wieczór mogła cieszyć się z wywalczenia sześciu punktów do klasyfikacji sezonu za zdobycie piątego miejsca w klasyfikacji dnia.

Łukasz Habaj: Na pierwszej pętli było trochę ospale, ale na drugiej poprawiłem się. Ogólnie to pozytywny dzień. Nie wystrzegłem się kilku drobnych błędów, które na tak długim oesie jak Lubenia i w takich warunkach jakie panowały, są nieuniknione i każdy takowe popełniał. Generalnie jest w porządku. Pierwszą pętlę mogłem pojechać lepiej, na drugiej mocno poprawiłem się. Jutrzejszy dzień jest bardzo trudny i jeszcze wiele może się wydarzyć. Dzisiejsze oesy były częściej używane. Z tego, co pamiętam kolejne próby były pokonywane tylko w zeszłym roku. To może być element, który przemówi na naszą korzyść. Znajomość trasy będzie podobna. Dziś mogliśmy być pod tym względem w gorszej sytuacji.

Piotr Woś: To był dla nas spokojny dzień bez przygód. Jechaliśmy swoje i Łukasz miał sporo radości z jazdy. Na pierwszym odcinku skrzywiliśmy lekko felgę i ten czas mógł być nieco lepszy. Na drugiej pętli nie było dużej poprawy czym byłem pozytywnie zaskoczony. Lubenia to dbanie o hamulce i jazda bez większego ryzyka. Mamy bardzo ciekawą walkę z Michałem Bębenkiem i postaramy się go przeskoczyć. Czołówka jest dla nas poza zasięgiem. Jutro czeka nas bardzo trudny dzień z nowym oesem, który jest bardzo wymagający i trzeba na nim mieć bardzo dobry opis. Zobaczymy, co się wydarzy. Poza tym mamy dwa zeszłoroczne odcinki, które są równie trudne i będzie bardzo ciekawie, zarówno w czołówce jak i u nas.

Źródło: https://www.facebook.com/EskyplRallyTeam