59 Rajd Wisły z ekipą Moto Sport Gliwice!

Już jutro rusza etap pierwszy 59 Rajdu Wisły, który po 10 latach wraca do kalendarza Mistrzostw Polski. Baza rajdu, jak i park serwisowy znajdować się będą w Istebnej – Kompleks ZAGROŃ.

W ramach cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski stawi się 46 załóg. Nasz klub z numerem startowym 5 reprezentować będą Łukasz Habaj z Piotrem Wosiem, startujący po raz pierwszy nowo zbudowanym Mitsubishi Lancerem Evo IX w specyfikacji R4. Łukasz z Piotrem osiągnęli dzisiaj drugi czas na odcinku testowym – 1,38.6, ze stratą 1,9sec do Wojtka Chuchały i Kamila Hellera. Z kolei w cyklu RPP w barwach naszego klubu wystartują Kacper Wróblewski z numerem startowym 104. Trzymamy kciuki za naszych zawodników!

Ekipa sędziowska Moto Sport Gliwice będzie pracować na odcinkach specjalnych 3/6 Zamarski oraz 7/10/13 Kubalonka. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!