Uroczyste zakończenie sezonu w ZO PZM Katowice

W dniu 14 grudnia 2012 roku w Restauracji „Pod Kasztanami” w Zabrzu odbyło się uroczyste zakończenie sezonu sportów motorowych zorganizowane przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Katowiach. Na spotkanie zostali zaproszeni zawodnicy, prezesi oraz dziłacze skupieni w stowarzyszeniach, klubach i automobilklubach z terenu Województwa Śląskiego.

Spotkanie rozpoczął Prezes Zarządu Okręgowego Dariusz Jajko prezentując najważniejsze dokonania zawodników i organizatorów w kończącym się  sezonie 2012. Poszczególni przewodniczący okręgowych komisji uczestniczyli we wręczaniu pucharów zawodnikom uprawiających dyscypliny sportów motorowych podlegających ich działaniu. Na koniec wystąipł Przewodniczący Okręgowej Komisji Sportów Samochodowych i zarazem Wiceprezes Moto Sport Gliwice – Jacek Spentany, krótko podsumowując sezon rajdowy oraz Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska 2012.

Wynik sportowy szczególnie ważny dla nas to tytuł Wiecemistrza Polski w Klasywfikacji Grupy N oraz 7 miejsce w Klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski załogi startującej w barwach naszego stowarzyszenia – serdecznie gratulujemy!

Ważną informacją dla członków naszego Stowarzyszenia jest, iż potwierdzony został majowy termin organizacji Rajdu Wisły jako Rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2013, a sędziowie z naszego klubu już dziś zaproszeni zostali do pomocy przy organziacji rajdu i jego obsługi. Szczegóły na temat zamieścimy już w najbliższym czasie.