Pomagamy Szlachetnej Paczce 8-9.12.2012

W najbliższy weekend, tj. w dniach 8-9 grudnia 2012 w naszym mieście odbędzie się kolejny finał akcji Szlachetna Paczka. Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Moto Sport Gliwice po raz kolejny będą uczestniczyć w akcji i pomagać w rozwożeniu paczek.

Ale to nie wszystko. W przeciągu ostatnich lat część z naszych członków tak mocno zaangażowała się w to przedsięwzięcie, że dziś są już wolontariuszami akcji i mają pod opieką swoje rodziny.

Dlatego już dziś pragniemy gorąco podziękować za zaangażowanie i swój wkład w akcję Tomkowi Danielewiczowi, Dawidowi Czempielowi, a także Kacprowi Heine bez których akcja nie zyskałaby takiego zainteresowania ze strony naszych kolegów i znajomych.

Idąc za tymi pozytywnymi  przykładami pragniemy po kolejny zachęcić wszystkich naszych członków, sympatyków i znajomych do tego, aby zaangażowali się w akcję w najbliższy weekend i pomogli nam w dystrybucji i rozwożeniu paczek. Gliwickie centrum akcji jak zwykle znajdować się będzie w FILOMACIE przy ul. Bojkowskiej 20 A.

Paczki rozwożone będą w sobotę pomiędzy godziną 9.00, a 18.30, natomiast w niedzielę pomiędzy 9.00, a 16.00. Osoby, które chcą pomóc prosimy o kontakt z Koordynatorem akcji ze strony Stowarzyszenia – Tomkiem Danielewiczem pod nr tel kom.: 660 665 108.

Zarząd Stowarzyszenia Moto Sport Gliwice