Relacja z wyjazdu szkoleniowego kandydatów na sędziów Moto Sport Gliwice

 

W dniu 17 listopada 2012 w ramach realizacji projektu Sport, rajdy, bezpieczeństwo pasją młodzieży zorganizowany został wyjazd szkoleniowy dla uczestników projektu na 38 Rajd Cieszyńska Barbórka..

W wyjeździe wzięło udział 11 uczestników projektu pod opieką koordynatora projektu Radomira Zająca oraz Prezesa stowarzyszenia Jacka Trochimowicza. Od wczesnych godzin porannych Uczestnicy wyjazdu mogli zobaczyć pracę przy organizacji pracy odcinka specjalnego obsługiwanego przez  sędziów Moto Sport Gliwice oraz Sosnowieckiego Stowarzyszenia Sportów Samochodowych S4,
a w dalszej kolejności odwiedzić serwis, biuro rajdu, pomieszczenie ZSS oraz Centrum Kierowania Rajdem. Czasu nie zabrakło także na obejrzenie przejazdów zawodników na wszystkich trzech odcinkach specjalnych. Wyjazd zwieńczyła obecność na honorowej mecie rajdu zlokalizowanej na płycie rynku w Ustroniu.

W tym miejscu pragniemy podziękować Dyrektorowi Rajdu – Panu Andrzejowi Szkucie, za zgodę
i umożliwienie zobaczenia serca każdego rajdu czyli CKR. Było to chyba miejsce, które zrobiło największe wrażenie na kandydatach na sędziów. Dzięki temu nasi młodzi adepci mogli zobaczyć pracę praktycznie wszystkich osób zaangażowanych w obsługę rajdu w dniu jego organizacji i nabrać pełnego obrazu w kwestii organizacji i przebiegu rajdu, co jak sądzimy, okażę się bezcenne podczas dalszych szkoleń teoretycznych.

Serdecznie podziękowania kierujemy również do Gosi Dudy – niezawodnego sekretarza ZSS, która oprowadziła nas po Hotelu Olympic ;)

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z wyjazdu w zakładce galeria.